KURK SAVO VALSTYBĘ SU GOVTECH!

GovTech Laboratorijos komanda dirba viešajame sektoriuje ir skatina inovatyvių sprendimų kūrimą ir pritaikymą valstybėje. GovTech Laboratorija padeda viešojo sektoriaus institucijoms identifikuoti iššūkius, su kuriais jos susiduria ir išsiaiškinti, kaip šie iššūkiai galėtų būti sprendžiami naujomis technologijomis, įtraukia startuolius bei smulkų ir vidutinį verslą į inovatyvių sprendimų kūrimą ir akseleruoja startuolius #GovTech ir #TechForGood srityse.

01
Sujungiame iššūkius su idėjomis

Padedame viešajam sektoriui identifikuoti iššūkius ir surasti idėjas ar sprendimus rinkoje. Tam sukūrėme du pagrindinius procesus – GovTech Iššūkių serijas ir GovTech Inovacijų paiešką.

02
Akseleruojame GovTech komandas

Padedame startuoliams bei smulkiems ir vidutiniams verslams, dirbantiems su GovTech sprendimais, patikrinti jų idėjas, sukurti MVP (angl. minimal viable product), kurti ir plėsti jų verslus. Tai darome GovTech Iššūkių serijos Akseleratoriaus metu.

03
Buriame GovTech bendruomenę

Stipri GovTech bendruomenė yra mūsų kraujas ir siela! Organizuojame bendruomenės renginius skirtus tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui – pradedant vietiniais susitikimais ir baigiant GovTech Baltic Leaders konferencija. Prisijunkite prie viešo GovTech bendruomenės kanalo Slack‘e ir bendraukime!

 

KODĖL VERTA PRISIDĖTI?

01 // Viešasis sektorius

Viešojo sektoriaus institucijos, organizacijos, įstaigos kviečiamos dalyvauti GovTech Iššūkių serijoje arba GovTech Inovacijų paieškoje teikiant savo iššūkį, kuris galėtų būti išspręstas pasitelkiant technologinį sprendimą. Visai nebūtina žinoti, kokia technologija reikalinga - į šį klausimą geriausiai atsakys su jomis dirbantys startuoliai ar verslai. Dirbdami su GovTech laboratorija gaunate galimybę pirmieji išmėginti inovatyvų sprendimą ir pasisemti geriausių, sumaniausių idėjų iš srities ekspertų.

02 //  Tech bendruomenė

GovTech iniciatyvoje startuoliai ir mažos įmonės atlieka ypač didelį vaidmenį- jie kviečiami teikti savo idėjas viešojo sektoriaus iššūkiams. GovTech Lab padeda startuoliams dalyvauti Iššūkių serijoje, ieškoti potencialių investuotojų ir akseleratorių tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, o geriausioms idėjoms- pasirašyti sutartis su valstybe. O gal turi pasiūlymą viešajam sektoriui, kuriam nėra paskelbtas iššūkis? Susisiek - padėsime susisiekti su reikalinga institucija.

03 // Visuomenė

Didžiausia GovTech iniciatyvos nauda atitenka visuomenei. Technologijų panaudojimas išsprendžiant vieną ar kitą iššūkį palengvina mūsų visų gyvenimą, taupo valstybės tarnautojų ir visuomenės laiką bei leidžia mums greičiau ir kokybiškiau pasinaudoti įvairiausiomis valstybės paslaugomis. Jei galime panaudoti technologijas norėdami išspręsti visuomenėje kylančias problemas, kodėl gi to nepadarius? Jei tu, kaip pilietis, turi idėją, kaip galima išspręsti vieną iš pasiūlytų viešojo sektoriaus iššūkių, registruok savo sprendimą - konkursas atviras visiems!

NORĖTUM SUŽINOTI DAUGIAU?

UŽSIREGISTRUOKITE NAUJIENOMS
LOGO MITA-04.png

POWERED BY

GOVTECH LAB.png

INITIATED BY

white_edited.png