UŽDUOTYS

GOVTECH INOVACIJŲ PAIEŠKA

UŽDUOTIS #1

Kokie inovatyvūs technologiniai sprendimai gali būti panaudojami kuriant vieno langelio principu veikiantį verslo konsultavimo centrą? 

Kontekstas

Lietuvos viešojo sektoriaus institucijos („MITA“, „LIC“, „Invega“, „LVPA“, „Investuok Lietuvoje“ ir „Versli Lietuva“) siūlo platų paramos priemonių spektrą verslo ir mokslo atstovams. Pasinaudodamos šiomis priemonėmis verslo atstovai, akademikai ir užsienio investuotojai Lietuvoje kuria konkurencingą verslo aplinką, kartu atnešdami modernias technologijas, inovatyvius verslo vykdymo metodus bei naujas galimybes vietos ir užsienio verslininkams.  

Nepaisant to, verslo ir mokslo paramą teikiančios institucijoms kyla sunkumų užtikrinant efektyvią komunikaciją tarp institucijos ir paramos ar informacijos siekiančių subjektų. Šios institucijos kasdien sulaukia gausybės užklausų, nemaža jų dalis yra gaunama netikslingai, neatitinka institucijos veiklos srities arba reikalauja keleto institucijų kompetencijų. Dėl šių priežasčių verslo ir mokslo paramos institucijos ieško inovatyvaus sprendimo, kuris leistų pagreitinti komunikacijos procesą, taupytų kaštus bei pakeltų bendrą klientų pasitenkinimą. 

Tikslas

Inovatyvus technologinis sprendimas arba sprendimo dalis, kuris: 

  • Sukurtų vieno langelio principą verslo ir mokslo atstovams, besikreipiantiems dėl paramos ar konsultacijos; 

  • Apjungtų verslo ir mokslo paramą teikiančių institucijų komunikacijos įrankius; 

  • Pagal užklausą tikslingai nukreiptų pas reikiamą ekspertą/skyrių (ne instituciją bendrai); 

  • Gebėtų automatizuotai pateikti atsakymus į pagrindinius ir dažniausiai užduodamus klausimus. 

Oficialus

kvietimas

Oficialus

kvietimas

Oficialų Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kvietimą galite peržiūrėti paspaudę čia:

Oficialų Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kvietimą galite peržiūrėti paspaudę čia:

Kontaktai

Jei turite klausimų, susijusių su procesu, dalyvavimu, terminais ar bet kuo, kas susiję su GovTech „Inovacijų paieška“- susisiekite el. paštu augmantas.pincius@mita.lt.

Užduoties

savininkai

Kontaktai

ANKSTESNI IŠŠŪKIAI

IŠŠŪKIS: KOKS TECHNOLOGINIS SPRENDIMAS LEISTŲ LIETUVOS BANKUI AUTOMATIŠKAI GAUTI PRIEŽIŪRAI REIKALINGUS DUOMENIS IŠ RINKOS DALYVIŲ?