• GovTech Lab

GovTech laboratorija ieško komandos nario!

Updated: Oct 30, 2020Nebijai iššūkių ir norėtum prisidėti prie skaitmeninės viešojo sektoriaus revoliucijos? Turi idėjų, kaip pritraukti startuolius kurti inovacijas, sprendžiančias socialines ir viešojo sektoriaus problemas? Jeigu atsakei TAIP – mums reikia tavęs!

Ieškome GovTech akceleratoriaus vadovo, kuri(s) koordinuotų „GovTech Co-Create Accelerator“ programą. Detaliau: 

  • organizuotų ir planuotų akceleratoriaus procesą bei veiklas;

  • atrastų startuolius, kurie pasiryžę spręsti socialines ir viešojo sektoriaus problemas, pritaikydami naujausias technologijas; 

  • lydėtų ir rūpintųsi šiais startuoliais viso akceleratoriaus metu;

  • kurtų naujas iniciatyvas ir procesus, padedančius startuoliams atrasti viešąjį sektorių.

Viskas, ko reikia: bent 2 metų darbo patirtis, bakalauro laipsnis, laiko planavimo įgūdžiai, atsakingumas, proaktyvumas, kūrybiškumas ir, svarbiausia, noras prisidėti prie GovTech populiarinimo Lietuvoje ir pasaulyje!


Privalumas, jeigu esi susipažinusi(-ęs) su startuolių darbo specifika, žinai jų problemas ir įsivaizduoji, kaip gali padėti startuoliams augti.

Ką tau siūlome: pradinis atlyginimas 1584-2200 eurų (ant popieriaus, priklausomai nuo išsilavinimo ir patirties), spartaus atlyginimo augimo galimybė, daug vietos savirealizacijai ir profesiniam augimui. 

Siųsk savo gyvenimo aprašymą mums iki lapkričio 2 d. adresu info@govtechlab.lt, o jei turi daugiau klausimų apie poziciją ar bendrai apie GovTech laboratoriją – taip pat nedvejodama(s) rašyk!

289 views0 comments